277 тисяч біженців потребують переселення в треті країни

13 СІЧНЯ 2018 09:56

В Управлінні Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ) знову звернулися до країн із закликом активніше брати участь в програмах по переселенню біженців і возз'єднання сімей. Тільки такий підхід, на думку експертів, забезпечить безпечні і легальні канали пошуку притулку і, таким чином, допоможе запобігти загибелі людей. Про це повідомляє TrueUA з посиланням на UN.

З такою заявою в УВКБ виступили після повідомлень про те, що на цьому тижні в результаті декількох інцидентів в Середземному морі загинули або пропали без вісті 160 чоловік.

На сьогоднішній день в треті країни необхідно переселити 277 тисяч біженців, які знайшли тимчасовий притулок, в основному, в Греції, Італії, країнах Близького Сходу або Африки. Про готовність прийняти у себе шукачів притулку повідомили лише кілька держав.  Зазначається, що в проектах по переселенню біженців беруть участь 37 держав.

Глава УВКБ неодноразово закликав знайти всеосяжний підхід до вирішення проблем, пов'язаних з пересуваннями мігрантів і біженців, які змушені вирушати в небезпечні подорожі по пустелі Сахара і Середземномор'ю.

Світ, 13.01.2018 09:56