1 175 день війни
Особовий склад
968 130
Танки
10 802
Артилерія
27 780
Літаки
372
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 162
Крилаті ракети
3 197
Гелікоптери
335
БпЛА
35 778
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
Apple може підняти ціни на iPhone: ЗМІ дізналися, чи пов'язано це з тарифами Трампа
Фото ілюстративне. Джерело: Pixabay

Apple може підняти ціни на iPhone: ЗМІ дізналися, чи пов'язано це з тарифами Трампа

Американська компанія Apple планує підняти вартість нової лінійки iPhone, яку представить восени 2025 року.

Як повідомляє The Wall Street Journal, компанія планує поєднати відповідний крок з новими функціями і змінами в дизайні пристроїв.

За даними джерел видання, Apple намагатиметься уникнути ситуації, в якій збільшення цін буде сприйнято як наслідок американських мит на товари, що постачаються з Китаю, де збирається більшість iPhone.

Раніше стало відомо, що Apple готує низку змін в iPhone нової лінійки, яка вийде восени цього року, зокрема в дизайні та форматі пристроїв. Джерела WSJ зазначають, що більшість найбільш технологічних і дорогих моделей iPhone — Pro і Pro Max, надалі виробляють у Китаї. Можливості індійських підприємств недостатні для масового випуску цих пристроїв.

"Генеральний директор Apple Тім Кук раніше заявив, що більшість iPhone, відвантажених у США з квітня по червень, надійдуть з Індії", — додає видання.

Попри те, що США і Китай нещодавно домовилися про тимчасове зниження митних тарифів на 90 днів, за ввезення смартфонів у США Apple, як і раніше, доведеться платити мито в розмірі 20%.

Водночас керівництво Apple уникає повторення інциденту з Amazon. Так, у квітні компанія оголосила про намір показувати покупцям, як нові мита впливають на вартість товарів. Проте Білий дім назвав це ворожим актом, і Amazon швидко заявила, що ця ідея "ніколи не була схвалена і не буде реалізована".

Нагадаємо, раніше видання The Times of India повідомляло, що наприкінці березня Apple за три дні направила до Сполучених Штатів Америки з Індії п'ять літаків з iPhone та іншою продукцією. Apple наразі не планує підвищувати роздрібні ціни, попри запроваджені тарифи.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама