У суботу зранку, 15 лютого, у Молдові сталась дорожньо-транспортна пригода за участю автобуса, що прямував рейсом Київ-Кишинів. У результаті аварії постраждали кілька людей,
Про це повідомляє поліція Молдови. За даними правоохоронців, пригода сталася близько 05:00, на трасі R-14 поблизу села у Флорештському районі поблизу села Чиріпкеу.
За попередньою інформацією, водій автобуса сполученням Київ-Кишинів, в якому перебували 68 пасажирів, на повороті, на засніженій проїжджій частині, нібито не впорався з керуванням, після чого автобус влетів у дерево.
"16 осіб із різними травмами доставлено до районних лікарень Флорешт та Сороки для надання медичної допомоги. Водія, 35-річного чоловіка, перевірили на стан алкогольного сп’яніння, результат негативний", — йдеться у повідомленні.
Поліція також зазначила, що інші пасажири в безпеці, їх доставлено до поліцейської інспекції Флорешт. Поліція проводить слідчі дії для встановлення всіх обставин аварії.
Нагадаємо, 25 січня в Молдові сталася дорожньо-транспортна пригода — в аварію потрапив рейсовий автобус, який їхав із Києва до Кишинева. Це відбулося поблизу села Пересечине Оргеївського району.
Також влітку минулого року у Румунії неподалік Пуфешти, комуна у повіті Вранча, сталася дорожньо-транспортна пригода за участі автобуса, який прямував з України.