У неділю, 8 грудня, у Криму значна частина тимчасово окупованої курортної Євпаторії залишилася без світла. Причиною стала масштабна аварія на мережах електропостачання.
Про це повідомив "Крым.Реалии" з посиланням на голову окупаційної адміністрації Євпаторії Олександра Юр'єва. Він зазначив, що через аварію на мережах електропостачання знеструмлено 15 трансформаторів у місті.
"У зв'язку з аварією на мережах електропостачання у місті знеструмлено 15 трансформаторних підстанцій. Фахівці ДУП "Крименерго" працюють над усуненням аварії. Запланований час відновлення електропостачання – три години", — написав Юр'єв у своєму Telegram-каналі.
Це він написав сьогодні зранку. Однак, як свідчать місцеві мешканці, три години минуло, а світла в Євпаторії й надалі немає. З ремонтом трансформаторних підстанцій виникли певні труднощі, з якими окупаційна адміністрація та місцеві ремонтники наразі не можуть упоратися.
"Останнім часом у Криму відбуваються часті та масові відключення електрики. За заявами російської влади, влітку вони були пов'язані з аномально спекотною погодою. Однак, ймовірно, їх причиною також можуть бути пошкодження електрооб'єктів на півдні Росії, у тому числі на Ростовській АЕС", — зробили висновок у "Крым.Реалии".
Нагадаємо, що, за інформацією партизанського руху "Атеш", наприкінці листопада російські окупанти перекинули військову техніку та системи протиповітряної оборони з Євпаторії до Керчі. Це їм було потрібно для додаткового прикриття Кримського мосту.