
Колишній володар титулу Bellator у напівсередній вазі Ярослав Амосов готується до свого дебюту в UFC, який запланований на 13 грудня. Його суперником стане американець Ніл Магні.
Цю інформацію підтверджують джерела BestFightPicks та портал Sherdog. Український боєць виступить на турнірі UFC Vegas 112.
Переходу Амосова до найпрестижнішої ліги світу передувало його приєднання до Антидопінгової програми UFC, а також завершення контракту з Bellator, який закінчився у вересні 2024 року.
Нагадаємо, що Ярослав Амосов востаннє виходив в октагон у березні цього року, коли здобув перемогу над Кертісом Міллендером на турнірі Cage Fury Fighting Championships 140. Той бій був першим для українця після поразки від Джейсона Джексона, яку він зазнав у листопаді 2023 року.
Нагадаємо, 18 листопада 2023 року український боєць Bellator Ярослав Амосов програв чемпіонський бій Джейсону Джексону та позбувся пояса у напівсередній вазі. Ця поразка стала першою у кар'єрі Ярослава.
Раніше український боєць Абсолютного бійцівського чемпіонату Ігор Потєря відреагував на призначення бою проти російського спортсмена Шари Буллет. Він закликав українців підтримати його у протистоянні з представником країни-агресора.
Також повідомлялось, що відомий боєць змішаних єдиноборств Конор Мак-Грегор оголосив про намір балотуватися в президенти Ірландії та закликав фанатів підтримати його кандидатуру.