Фото: Ллойд Остін \ Getty Images \ Global Images Ukraine

Допомога від країн "Рамштайну": Остін розповів, скільки коштів отримала Україна з початку війни

Міністр оборони Сполучених Штатів Америки Ллойд Остін заявив, що з початку повномасштабного вторгнення Росії країни Контактної групи з питань оборони України виділили 95 мільярдів доларів військової підтримки для нашої держави. 

Таку заяву зробив глава Пентагона Ллойд Остін під час відкриття засідання Контактної групи у форматі "Рамштайн".

"Наші колеги-члени Контактної групи продовжують активізуватися для того, щоби задовольнити найбільш нагальні потреби України. Разом вони виділили понад 95 мільярдів доларів на допомогу Україні у сфері безпеки від початку повномасштабного вторгнення президента Росії Володимира Путіна в лютому 2022 року", — наголосив міністр оборони США.

Ллойд підкреслив, що захист Української держави підтримують всі 50 країн, які входять до Контактної групи. Також він додав, що вони і надалі надаватимуть Україні підтримку, якої вона потребує.

"Ми продовжимо виділяти значні пакети допомоги Україні у сфері безпеки. Ви побачите постійний потік підтримки в Україну з боку США — тиждень за тижнем",— наголосив глава Пентагона.

Також Остін спрогнозував, що найближчі тижні та місяці матимуть вирішальне значення для України у війні з Російською Федерацією. При цьому союзники продовжать діяти рішуче, щоб допомогти Києву боротися за свою свободу.

Це засідання вже є 22-м за час повномасштабної війни в Україні. Перше засідання у форматі "Рамштайн" відбулося 26 квітня 2022 року. На теперішній момент контактна група налічує майже 50 учасників з усього світу.

Нагадаємо, що для України під час попереднього засідання "Рамштайну" найвищим пріоритетом стало посилення систем протиповітряної оборони. Також значну увагу приділили артилерійським системам.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Війна, 20.05.2024 16:45