
На неділю, 7 червня, в Україні прогнозують хмарну погоду з проясненнями. Крім сходу, помірні дощі, грози, вдень в окремих районах град і шквали 15-20 м/с.
Про це повідомили в Українському гідрометеорологічному центрі. Там уточнили, що у Вінницькій, Житомирській і Київській областях значні дощі. Вночі та вранці на Закарпатті місцями туман.
Вітер змінних напрямків, у західних областях північно-західний, 3-8 м/с. Температура вночі +13°С…+18°С, на заході країни — +10°С…+15°С, вдень — +24°С…+29°С, у західних, Житомирській, Київській, Черкаській, Вінницькій і Одеській областях — +20°С…+25°С.
Окрім того, в "Укргідрометцентрі" попередили про небезпечні метеорологічні явища на території практично всієї України, крім східних областей.
"Це I рівень небезпечності, жовтий. Погодні умови можуть призвести до ускладнення роботи енергетичних підприємств", — акцентували синоптики.
На території Київщини та в Києві теж передбачаються небезпечні метеорологічні явища.
Загалом у столиці та в регіоні прогнозується хмарна погода з проясненнями. Можливий значний дощ, гроза, вдень в окремих районах град та шквали 15-20 м/с. Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с.
Температура в області вночі +13°С…+18°С, вдень +20°С…+25°С. У Києві — вночі +16°С…+18°С, вдень +21С…+23°С.
Нагадаємо, начальник Черкаського гідрометцентру Віталій Постригань розповів, що Україна цього літа може зіткнутися з періодами тривалої спеки, подібними до тих, що останніми роками фіксуються в країнах Європи. Водночас погодні умови залишатимуться контрастними, із чергуванням спеки, злив і грозових явищ.