Підтримати проект
Джо Байден визначився з основними гравцями команди
Світ, 21.11.2020 09:47

Джо Байден, який став новобраним президентом США, планує зробити перше з ключових призначень у свій кабінет міністрів на наступному тижні.  Попередньо представлення ключових гравців команди Джо Байдена може відбутися вже у понеділок-вівторок, повідомляє канал CNN

Байден може оголосити про свій вибір кандидатури на пост держсекретаря, а також назвати ім'я ще одного члена кабінету міністрів. Як повідомляє видання The Hill, на пост глави зовнішньополітичного відомства претендує “дипломат-ветеран і давній союзник Байдена” Тоні Блінкен.  58-річний Блінкен займав пост заступника держсекретаря з 2015 по 2017 роки і був заступником радника з нацбезпеки з 2013 по 2015 роки при Обамі. Під час передвиборної кампанії Байдена він консультував кандидата в президенти з питань зовнішньої політики.

Раніше ще кандидат у президенти від Демократичної партії повідомив, що визначився також і з кандидатурою на пост міністра фінансів. Зазначається, що Лаель Брейнард, член Ради керуючих Федеральної резервної системи, розглядається як головний претендент на цю посаду.

Тим часом три чиновника, обізнаних про плани Байдена, відмовилися повідомити телеканалу CNN, чи є Брейнард остаточним рішенням. За їх словами, Байден розкриє ім'я нового глави Мінфіну відразу після Дня подяки.

Терміни ухвалення рішень щодо кабінету міністрів були прискорені після небажання чинного президента Дональда Трампа визнати результати виборів.

Світ, 21.11.2020 09:47