1 248 день війни
Особовий склад
1 047 250
Танки
11 049
Артилерія
30 777
Літаки
421
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 201
Крилаті ракети
3 535
Гелікоптери
340
БпЛА
47 834
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Гомельську область Білорусі на кордоні з Київщиною можуть перевести на воєнний час
Фото ілюстративне. Джерело: білоруські ЗМІ

Гомельську область Білорусі на кордоні з Київщиною можуть перевести на "воєнний час"

У Гомельській області Білорусі можуть запровадити так званий "воєнний час". Зараз це питання обговорюють за участю владних структур. Цей білоруський регіон межує з Київською областю в Україні.

Про це повідомила білоруська агенція Belta з посиланням на першого заступника міністра з надзвичайних ситуацій Білорусі Олександра Худолєєва.

Під час тренування з ресурсного забезпечення пожежного аварійно-рятувального загону Гомельського обласного управління МНС він заявив, що влада запланувала перспективні напрямки для вдосконалення міжвідомчої взаємодії у "воєнний час".

"Перевірено готовність спеціальних формувань, їхню укомплектованість тощо. Загалом система регіону готова за необхідності до переведення на "воєнний час", — розповів він.

Водночас Худолєєв зазначив, що є низка коректив, які потребують оперативного втручання.

"Ми напрацюємо управлінські рішення й ухвалимо відповідні нормативно-правові акти, що дадуть нам змогу загалом реалізувати та забезпечити функціонування та взаємодію в період підготовки та переведення на воєнні рейки", — зазначив він.

Худолєєв пояснив, що протягом двох днів у південно-східному регіоні відпрацювали низку елементів готовності загалом — не тільки Міністерства з надзвичайних ситуацій, а й усіх формувань цивільної оборони до переведення до дій у "воєнний час".

Джерело: GoogleMaps

Як відомо, декілька днів тому в Білорусь приїжджав російський диктатор Володимир Путін. Він зустрівся зі самопроголошеним білоруським президентом Олександром Лукашенком, який перед візитом Путіна змінив начальника Генерального штабу Збройних сил Білорусі.

Нагадаємо, вчора речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко заявив, що розвідка стежить за військовими навчаннями, які наразі проходять на території Білорусі. Йдеться про спільні білорусько-російські навчання військово-повітряних сил, що триватимуть до 31 травня.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама