1 117 день війни
Особовий склад
894 240
Танки
10 325
Артилерія
24 561
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 104
Крилаті ракети
3 121
Гелікоптери
331
БпЛА
29 413
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,514
41,5
43,49
43,46
Говорили виключно про ситуацію на фронті: Зеленський повідомив деталі нової Ставки
Фото: Офіс президента

Говорили виключно про ситуацію на фронті: Зеленський повідомив деталі нової Ставки

Президент Володимир Зеленський провів нове засідання Ставки верховного головнокомандувача. Учасники обговорили ситуацію на фронті. 

Про це глава держави написав у Telegram.

Президент наголосив, що інших питань не порушували.

"Сьогоднішня Ставка лише про фронт", — зазначив він.

За словами очільника держави, учасники засідання детально говорили про Харківщину і Донбас.

"Детально — Харківщина, Донбас. Детально — Південь: Запоріжжя, лівий берег Херсонщини", — сказав гарант.

Президент зазначив, що важливим питанням було обговорення евакуації поранених. Також порушили не менш важливу тему про плани ворога.

"Робимо все, щоб дати більше сили нашим воїнам", — наголосив Зеленський.

Нагадаємо, речник Генерального штабу Збройних сил України Андрій Ковальов заявив, що військові Збройних сил України продовжують успішно просуватися на Мелітопольському напрямку. Закріплюються на досягнутих рубежах.

За даними аналітиків ISW, продовж 31 серпня військові Збройних сил України продовжили контрнаступальні операції поблизу Бахмута Донецької області та на заході Запорізької області. На обидвох напрямках зафіксовані успіхи.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама