Інвестиції з ФРН: майже 1500 нових робочих місць на Львівщині

30 СЕРПНЯ 2017 16:27

Одне з найбільших підприємств у західному регіоні України «Електроконтакт Україна» відкрила свій третій підрозділ. Завдяки німецьким інвестиціям у Бродах будуть працевлаштовані 1400 осіб. Про це повідомляє TrueUA з посиланням на DW.

Підприємство «Електроконтакт Україна» є дочірньою компанією німецького «Elektrokontakt GmbH», що у володінні французького концерну Nexans. 

В Україні фірма працює вже 10 років і займається виготовленням електромереж для чотирьох автогігантів: BMW, Daimler, General Motors та Volkswagen.

У Перемишлянах,  де підприємство теж має підрозділ, працює понад 300 осіб, а в Золочеві - понад тисяча.

У середу, 30 серпня, відкрився вже третій і найбільший підрозділ, де буде створено 1400 робочих місць.

Згодом роботу зможе отримати ще тисяча робітників. Планується, що підрозділ працюватиме як конвеєрне виробництво.

На підприємстві обіцяють робітникам зарплату від 6-7 тисяч гривень, розвозки до місця праці, пільгові обіди та безкоштовне медичне страхування.

Бродівський підрозділ є найбільшим і за площею: виробничі та складські приміщення тут займають 16 тисяч квадратних метрів. Загалом у будівництво цього заводу інвестовано понад 30 мільйонів євро.

Бродівське відділення підприємства затвердили постачальником кабельної продукції для концерну BMW.

Нещодавно замовник від ВМW провів аудит на новоствореному підприємстві та уклав договір про співпрацю.

Таким чином, у заводу вже є замовлення на 2019-2020 роки. Вільних вакансій тут ще не бракує: наразі набрали і навчили роботі лише 300 осіб, решту ще добирають.

Економіка, 30.08.2017 16:27