1 227 день війни
Особовий склад
1 024 210
Танки
10 988
Артилерія
29 865
Літаки
420
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 191
Крилаті ракети
3 436
Гелікоптери
340
БпЛА
43 303
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Ізраїль вгатив по військових обʼєктах у сирійському Тартусі: там розташована російська база (відео)
Скріншот з відео

Ізраїль вгатив по військових обʼєктах у сирійському Тартусі: там розташована російська база (відео)

Ізраїль завдав масованих ударів по військових цілях у прибережному регіоні Сирії Тартус, а спостерігач за війною в Сирії назвав їх "найпотужнішими ударами" в цьому районі за більш ніж десятиліття.

Про це повідомляє The Times of Israel

"Ізраїльські військові літаки завдали ударів" по ряду об'єктів, включно з підрозділами ППО та "складами ракет класу "земля-земля", повідомляє Сирійська обсерваторія з прав людини. За її словами, це були "найпотужніші удари по прибережному регіону Сирії з початку ударів у 2012 році". Кадри, розміщені у соціальних мережах, демонструють потужний вибух.

SOHR, якою керує одна людина, регулярно звинувачується сирійськими військовими аналітиками у наданні неправдивих звітів та завищенні цифр втрат, а також у їх масовій брехні.

Нагадаємо, раніше аналітики американського Інституту вивчення війни заявляли, що падіння режиму Башара Асада у Сирії, який був при владі більш ніж 20 років, є стратегічною політичною поразкою для країни-агресорки Росії.

Також прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що Кремль намагається вийти на контакт із Сирією, щоб забезпечити безпеку військових баз.

За даними Головного управління розвідки, наразі триває виведення російського контингенту з віддалених районів Сирії. Водночас ворожим військам там бракує питної води та продовольства.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама