Артем Ситник. Джерело: НАЗК

Колишній очільник НАБУ Ситник отримав нову посаду, — ЗМІ

Колишній директор Національного антикорупційного бюро (НАБУ) та екс-заступник очільника Нацагентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Артем Ситник отримав нову посаду. Він став заступником директора Агенції оборонних закупівель.

Про це повідомило видання ZN.UA.

У коментарі виданню він заявив, що він відповідатиме за безпеку не лише закупівель, а й функціонування установи загалом.

Агенція оборонних закупівель — це підприємство, яке проводить закупівлі озброєння та військової техніки для ЗСУ. Воно діє окремо від Міноборони, щоб мінімізувати корупційні ризики. Варто зазначити, що Агенцію очолює Марина Безрукова. Вона обійняла цю посаду на початку 2024 року. Саме її заступником призначили Артема Ситника.

Що відомо про Артема Ситника

У 2015 році Артем Ситник за результатами першого в Україні незалежного конкурсу на посаду керівника органу влади був призначений на посаду директора Національного антикорупційного бюро України. Він обіймав цю посаду до 2022 року та з командою фактично створив цей орган.

За період його керівництва НАБУ стало стандартом доброчесності в системі органів влади України, загрозою кожного корупціонера. Так, НАБУ притягнуло до відповідальності понад 1000 корупціонерів. Поміж них — шість міністрів та їхніх заступників, 13 керівників центральних органів виконавчої влади, 22 народних депутати, 70 суддів та 94 керівники державних підприємств.

Вже у травні 2022 року голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков призначив колишнього очільника НАБУ Артема Ситника своїм заступником.

Нагадаємо, 3 червня Артема Ситника звільнили з посади заступника голови Національного агентства із запобігань корупції. Цю посаду він обіймав два роки.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Політика, 21.06.2024 15:44