Команда з групи збірної України достроково вийшла на Євро-2024

У вівторок ввечері, 18 жовтня, збірна Англії оформила достроковий вихід на Євро-2024. Це сталось завдяки впевненій перемозі над Італією (3:1).

Варто відзначити, що Підопічні Ґарета Саутґейта вже не опустяться нижче другого місця в турнірній таблиці групи "С". Збірні Італії та України змагатимуться за другу пряму путівку на першість Європи.

Турнірна таблиця групи "С" відбору Євро-2024 має такий вигляд:

Скріншот сайт УЄФА

Раніше на Євро-2024 вийшли збірні Франції, Бельгії, Португалії, Іспанії, Шотландії, Туреччини та Австрії, а також національна команда Німеччини як господарка турніру.

Нагадаємо, 17 жовтня національна збірна України з футболу перемогла команду Мальти (1:3). Підопічні Сергій Реброва здобули важливі три очки у виїзному матчі відбору. Нашій збірній вдалось відігратись, програючи по ходу матчу з рахунком 0:1. Ще у першому таймі гол у власні ворота забив захисник суперників, а згодом вивів Україну вперед Артем Довбик — він реалізував 11-метровий удар. У другому таймі гол-красень забив Михайло Мудрик.

Хто вийде на Євро-2024

До фінальної частини чемпіонату Європи 2024 року вийдуть по дві найкращі збірні з кожної групи. Володарі ще трьох путівок на континентальну першість будуть визначені в плей-оф, куди потраплять 12 команд залежно від їхніх виступів у Лізі націй-2022/23.

Жеребкування фінальної частини Євро-2024 відбудеться в грудні 2023 року, а сам турнір — від 14 червня до 14 липня 2024 року прийматиме Німеччина. Ця збірна, як господарка турніру, без відбору потрапила на континентальну першість.

Варто відзначити, що у суботу, 14 жовтня, у Празі збірна України перемогла Північну Македонію (2:0) у відборі на чемпіонат Європи 2024 року. "Синьо-жовті" тріумфували завдяки голам Георгія Судакова та Олександра Караваєва. Наша команда провела шість матчів, набрала десять очок та третє місце у турнірній таблиці групи "С" кваліфікації на Євро-2024.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Спорт, 18.10.2023 09:05