Криваві ревнощі: у Харкові підліток зарізав однолітка та розчленував його тіло (фото)
Фото: Прокуратура України

Криваві ревнощі: у Харкові підліток зарізав однолітка та розчленував його тіло (фото)

У Харкові судитимуть 17-річного хлопця, який через ревнощі жорстоко вбив однолітка. Потім він розчленував тіло своєї жертви за допомогою пилки та сокири.

Про це повідомила прес-служба Харківської обласної прокуратури.

За даними слідства, 12 липня 2025 року пізно ввечері у лісосмузі в Індустріальному районі Харкова між двома 17-річними хлопцями виник конфлікт. Причиною сварки стали ревнощі обвинуваченого до ровесника через дівчину, а також тривалі особисті образи.

"Під час суперечки обвинувачений дістав ніж і завдав опоненту множинні удари по всьому тілу. Потерпілий помер на місці", — зазначили в прокуратурі.

Нападник залишив тіло в лісосмузі та пішов з місця події. Згодом він розповів про жахливий злочин своїй дівчині. Підлітки разом повернулися до лісосмуги, де дівчина побачила тіло загиблого. 

"У її присутності хлопець розчленував тіло за допомогою пилки та сокири: частини запакував у сміттєві пакети й закопав неподалік, а тулуб скинув у колектор. Після цього хлопець спалив одяг, у якому був під час злочину", — поінформували в прес-службі.

Під час слідства дівчина пояснила, що обвинувачений раніше неодноразово скаржився на конфлікти з потерпілим і говорив про наміри "помститися". Вона перебувала у шоковому стані та не могла одразу повідомити про подію. 

"Лише після спілкування зі слідчими дівчина надала детальні свідчення й допомогла встановити місцеперебування тіла", — зазначили прокурори.

Правоохоронці затримали підлітка. Йому обрано запобіжний захід у вигляді безальтернативного тримання під вартою.

вбив підлітка

Відповідно до Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагадаємо, днями у Києві сталося жорстоке вбивство. Чоловік ножем смертельно поранив перехожого.

Також у Київській області 41-річного чоловіка підозрюють у тяжкому злочині. Він під час сварки вбив колишню співмешканку.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама