Ляшко: Локомотив розвитку України – внутрішній інвестор: наші громадяни, підприємці і бізнес

08 ЛИСТОПАДА 2017 13:47

«План Маршалла» для України – це ставка на власного інвестора та власного виробника, а не очікування допомоги з-за кордону. Про це заявив лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко, інформує TrueUA.

«Мене дивує, чому ми весь час у парламенті захищаємо лише зовнішнього інвестора. Я переконаний, що локомотив розвитку країни – внутрішній інвестор, адже це наші громадяни, наші підприємці і наш бізнес. Ми приймаємо закони, які дають можливість закордонним інвесторам купувати цінні папери без оподаткування. А чому тоді наші українські інвестори повинні сплачувати податки? Де тут рівність, зазначена в Конституції?», - обурився Ляшко.

Політик зазначив, що не варто очікувати ніякого «Плану Маршалла» для України від Євросоюзу чи США.

«Сьогодні всі обговорюють «План Маршалла» від Литви. Але він неможливий без участі США. Та чи готові Штати надати допомогу Україні, як 70 років тому Німеччині? Ви всерйоз сподіваєтеся, що Трамп погодиться надати на розвиток України 50-100 мільярдів доларів? Трамп, який вийшов з Паризької кліматичної угоди, розірвав торгову угоду з Мексикою та скасовує медичну програму для власних громадян. Безумовно, ні! Так само і Євросоюз, який в обмін на кредити вимагає наш ліс-кругляк, металобрухт та іншу сировину», - розповів лідер РПЛ.

Політик наголосив, що ніхто не врятує українців, крім них самих.

«План Маршалла» має бути один – ставка на власного інвестора та власного виробника, це радикальна зміна економічної політики. Треба не шукати панацею по закордонах, а протерти очі і побачити, що сила України – в самій Україні!», - підсумував Ляшко.

Політика, 08.11.2017 13:47