З 1 серпня діють нові правила відправлення транспорту за маршрутом Київ — Біла Церква. Зокрема, перевезення пасажирів здійснюватиметься виключно з офіційно визначених автостанцій.
Про це повідомляє "Еспресо: Біла Церква", посилаючись на дані Міністерства інфраструктури України.
Зазначається, що, згідно з новими правилами, відтепер виїзд маршрутних автобусів здійснюватиметься виключно з офіційних автостанцій:
До того ж відповідно до вказівки Міністерства інфраструктури України, заборонено посадку пасажирів на зупинках: Палац Україна, станції метро "Либідська" та "Теремки", торговий центр "Магелан".
Нагадаємо, у Києві на вихідних, 2-3 серпня, низка автобусів і тролейбусів курсуватимуть зі змінами руху, а також частково буде перекрито один із проспектів. Причина — ремонт дороги та проведення ярмарок.
Додамо, 20 липня у Києві через потужну зливу було ускладнено рух транспорту. Деякі вулиці фактично пішли під воду. Зокрема, через значні опади на площі Галицькій рух транспорту був ускладнений в напрямку проспекту Берестейського.