
Увечері 3 квітня ворог розпочав чергову атаку із застосуванням безпілотників, що поширилася на Полтавщину, Харківщину та Черкащину. Військові закликають громадян перебувати в укриттях та стежити за оновленням інформації про рух цілей.
Про це повідомляють Повітряні сили Збройних сил України.
За даними військових, ворожі безпілотники перетнули кордони України та рухаються у кількох напрямках. Найбільша активність фіксується на межі областей, де дрони постійно змінюють вектори руху, аби заплутати українську протиповітряну оборону. Станом на зараз ситуація по регіонах наступна:
"Ворог використовує тактику постійного маневрування. Наші підрозділи ведуть бойову роботу", — зазначають у Повітряних силах.
Раніше повідомлялось, що російські окупанти вдень 3 квітня масовано атакували Київську область. Внаслідок обстрілів пошкоджені понад 60 об’єктів у чотирьох районах. Загинув чоловік.
Нагадаємо, 3 квітня Київський картонно-паперовий комбінат в Обухові зазнав атаки з боку Росії. Завод виробляє товари загального вжитку.
Також вранці 3 квітня російські загарбники вдарили по маршрутці у Херсоні. Постраждали семеро людей.