1 141 день війни
Особовий склад
927 580
Танки
10 576
Артилерія
25 912
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 127
Крилаті ракети
3 123
Гелікоптери
335
БпЛА
31 973
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
Мудрик забив гол та заробив пенальті у матчі Челсі — Арсенал (відео)
Фото: Instagram Мудрика

Мудрик забив гол та заробив пенальті у матчі "Челсі" — "Арсенал" (відео)

Атакувальний півзахисник "Челсі" Михайло Мудрик відзначився голом у матчі проти "Арсеналу" у рамках дев'ятого туру англійської Прем'єр-ліги. Також в активі українця зароблений 11-метровий удар.

Мудрик подвоїв перевагу "Челсі" на старті другого тайму — на 48-й хвилині зустрічі з флангу закинув м'яч за спину голкіперу. Для нього це другий гол за лондонців та другий в АПЛ.

Варто відзначити, що активні дії нашого земляка не принесли перемоги "Челсі". "Арсенал" відігрався та звів поєдинок внічию — 2:2.

Мудрик — найкращий гравець "Челсі"

Михайло Мудрик провів на полі 66 хвилин, а статистичний портал SofaScore поставив йому оцінку 7.2 (найкраща в команді разом з Конором Галлахером). 

В активі Михайла забитий гол, зароблений пенальті, 29 дотиків до м’яча, 10 з 15 виконаних передач (67%), один точний навіс з двох спроб, один удар, який заблокували суперники, 10 втрат, два з п'яти виграних єдиноборств, одне перехоплення, два зароблених фоли.

Нагадаємо, 17 жовтня національна збірна України з футболу перемогла команду Мальти (1:3). Підопічні Сергій Реброва здобули важливі три очки у виїзному матчі відбору. Нашій збірній вдалось відігратись, програючи по ходу матчу з рахунком 0:1. Ще у першому таймі гол у власні ворота забив захисник суперників, а згодом вивів Україну вперед Артем Довбик — він реалізував 11-метровий удар. У другому таймі гол-красень забив Михайло Мудрик.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама