
Вдень 30 квітня російська армія атакувала Дніпровський район. Кількість поранених зросла до 17 (раніше повідомляли про сімох травмованих).
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Олександр Ганджа.
"До 17 збільшилася кількість постраждалих через ворожий удар у Дніпровському районі", — написав він на своїй сторінці у Telegram.
Посадовець уточнив, що семеро осіб госпіталізовані: 65-річний чоловік у важкому стані, ще один 33-річний громадянин та жінки 28, 35, 43, 44 і 54 років — у стані середньої тяжкості.
Раніше в ОВА повідомляли, що внаслідок атаки знищені автобус і два легковики. Ще вісім авто понівечені. Крім того, пошкоджені:
Пожежу, яка спалахнула на місці атаки, рятувальники загасили.
Як відомо, у ніч на 30 квітня Росія здійснила масштабну атаку по території України, застосувавши балістичну ракету та понад дві сотні ударних дронів. Українським захисникам вдалося нейтралізувати більшу частину повітряних цілей у різних регіонах країни.
Нагадаємо, у ніч на 30 квітня Росія здійснила масштабний удар по Одесі, цілячись у житлові квартали та цивільну інфраструктуру міста. Внаслідок ворожого обстрілу постраждали багато людей, серед яких — підліток.