1 248 день війни
Особовий склад
1 047 250
Танки
11 049
Артилерія
30 777
Літаки
421
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 201
Крилаті ракети
3 535
Гелікоптери
340
БпЛА
47 834
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
На Миколаївщині п’яний водій убив 35-річну громадську діячку та спортсменку (фото)
Наслідки ДТП на Миколаївщині. Джерело: Нацполіція

На Миколаївщині п’яний водій убив 35-річну громадську діячку та спортсменку (фото)

У неділю, 20 липня, внаслідок дорожньо-транспортної пригоди в Миколаївській області загинула 35-річна легкоатлетка та менеджерка громадської організації Ганна Осьмуха. Трагедія сталася в селі Ракове Вознесенського району на трасі Н-24 "Благовіщенське — Миколаїв".

Ганна їхала за кермом Audi, коли в її автомобіль ззаду врізався інший легковик. Удар був настільки сильним, що машину перевернуло та відкинуло на узбіччя.

У відділі комунікації поліції Миколаївської області повідомили, що внаслідок ДТП 35-річна водійка Audi від отриманих травм померла у лікарні. За скоєний злочин керманичу Mercedes загрожує до десяти років ув’язнення.

"Тоді ж 43-річного керманича Mercedes, який перебував у стані алкогольного сп’яніння (на момент процесуальних дій зафіксовано 1,65 проміле), слідчі затримали у порядку статті Кримінального процесуального кодексу України", — зазначили правоохоронці.

Вони додали, що за скоєний злочин керманичу загрожує до десяти років ув’язнення з позбавленням права кермувати транспортними засобами на термін від п’яти до десяти років. Найближчим часом суд обиратиме підозрюваному запобіжний захід. Досудове розслідування триває.

Ганна Осьмуха

Ганна Осьмуха працювала комунікаційною менеджеркою в Ukraine Assistance Organization, займалася спортом, захоплювалася бігом, брала участь у марафонах. У вересні 2024 року вона посіла третє місце на The Independent Half Marathon від Seaside Runners в Одесі.

Колеги та друзі згадують її як щиру, добру, захоплену і світлу дівчину.

Ганна Осьмуха з мамою

"У повсякденному житті Анна захоплювалась бігом, мала собак, які її обожнювали — і вона їх. Дуже любила своє рідне місто Вознесенськ і, хоча жила в Одесі, завжди залишалась його голосом — справжньою амбасадоркою від серця. Аня щиро вірила в те, що світ має бути відкритим для кожного. Вона пройшла курс української жестової мови, підтримувала ідеї доступності та рівності. Робила це з теплом і серцем — бо по-іншому просто не вміла", — написали в організації, де працювала Осьмуха.

Нагадаємо, що декілька днів тому у Львівській області затримали 27-річного водія, якого підозрюють у скоєнні смертельної ДТП. Фігурант у нетверезому стані не впорався з кермуванням і в'їхав у водойму, пасажир, який не зміг вибратись із затопленого авто, — загинув.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама