1 164 день війни
Особовий склад
954 300
Танки
10 741
Артилерія
27 186
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 152
Крилаті ракети
3 196
Гелікоптери
335
БпЛА
34 539
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
На Сумщині 19-річний юнак влаштував стрілянину поблизу бару  (фото)
Фото: Нацполіція

На Сумщині 19-річний юнак влаштував стрілянину поблизу бару (фото)

У Конотопі на Сумщині 19-річний юнак влаштував стрілянину біля розважального закладу. Йому загрожує до семи років тюрми.

Про це повідомила поліція Сумської області.

"У Конотопі слідчі поліції під процесуальним керівництвом прокуратури скерували до суду обвинувальний акт відносно 19-річного молодика, який своїми діями виявив особливу зухвалість та явний цинізм до оточуючих. За це йому загрожує кримінальна відповідальність", — йдеться у повідомленні.

За даними слідства, в день скоєння злочину молодик розважався у барі з друзями. Коли вони вийшли на вулицю, 19-річний юнак став чіплятись до одного із відвідувачів закладу, висловлюючи своє невдоволення тим, що останній стояв поруч з ними та ніби-то підслуховував їх розмови.

Проте потерпілий не реагував на провокації. Це ще більше розлютило кривдника. Тоді зловмисник дістав стартовий пістолет та вистрілив у повітря та в бік потерпілого. Крім того, юнак вдарив руків'ям зброї по голові постраждалого та втік з місця події.

Стрілянина у Конотопі

"У ході огляду прилеглої території слідчі виявили та вилучили три відстріляні гільзи. Надалі оперативники, використовуючи можливості кримінального аналізу, встановили місцеперебування фігуранта та вилучили пістолет. Наразі слідчі поліції за процесуального керівництва прокуратури вже скерували до суду обвинувальний акт за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України "Хуліганство". Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до семи років", — додали у поліції.

Нагадаємо, що 22 квітня у Святошинському районі Києва підстрелили чоловіка. Поліція встановлювала обставини інциденту та розшукувала осіб, причетних до злочину.

Також правоохоронці повідомляли, що 26 березня в Оболонському районі Києва невідомий здійснив стрілянину, внаслідок якої постраждав чоловік. Зловмисника затримали.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама