1 126 день війни
Особовий склад
905 940
Танки
10 425
Артилерія
25 190
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 117
Крилаті ракети
3 121
Гелікоптери
335
БпЛА
30 759
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,57
41,33
45,35
45,1
На Вінниччині підліток побив школяра й змусив знімати це на відео
Фото ілюстративне. Джерело: Національна поліція України

На Вінниччині підліток побив школяра й змусив знімати це на відео

У Вінницькій області 13-річний хлопець побив 12 річного школяра. Підліток змусив однокласника потерпілого знімати побиття на відео.

Як повідомляє прес-служба Національної поліції України, 22 січня до правоохоронців звернулася матір постраждалого хлопчика.

За словами жінки, в одній із соцмереж вона побачила відео, де біля місцевого магазину учень восьмого класу завдає тілесних ушкоджень її сину, який навчається у шостому класі цього ж ліцею.

"Одразу після звернення заявниці поліцейські провели необхідні першочергові слідчі дії та встановили, що подія сталась ще 6 січня. 13-річний місцевий житель змусив однокласника потерпілого знімати інцидент на його телефон", — наголосили правоохорнці. 

У поліції детально вивчили відео, опитали учасників та їхніх батьків, свідків та разом із соціальними службами здійснюють превентивну роботу з родинами та у навчальному закладі.

Наразі за цим фактом розслідується кримінальне провадження щодо хуліганства (ч. 1 ст. 296 КК України ). Остаточна правова кваліфікація події буде надана правоохоронцями після проведення всіх слідчих дій.

Нагадаємо, раніше у Рівненській області вчитель побив школяра. Поліція зареєструвала цей факт, однак мати хлопця відмовляється від претензій і не хоче бути учасником кримінального процесу.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама