На Вінниччині вбили двох підлітків: поліція затримала підозрюваного
Фото: Нацполіція

На Вінниччині вбили двох підлітків: поліція затримала підозрюваного

Вранці 10 вересня у місті Шаргород на Вінниччині знайшли вбитими двох підлітків. Правоохоронці затримали підозрюваного.

Про це повідомила поліція Вінницької області. За даними слідства, вранці до поліції надійшло повідомлення від місцевого жителя, який у Шаргороді виявив два тіла з ножовими пораненнями.

Загиблими виявились учні 10 та 11 класу Шаргородської громади. Зловмисника, який може бути причетний до смерті підлітків, затримали.

"На місці події працює слідчо-оперативна група. Встановлюються усі обставини трагедії. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 115 ККУ", — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на Київщині нетверезий водій збив дев'ятирічну дівчинку, яка рухалася узбіччям дороги. Чоловікові повідомили про підозру. 

Також в Одесі правоохоронці затримали жінку, яка викинула своє новонароджене немовля з вікна гуртожитку. Дитина загинула від отриманих травм. За скоєне їй загрожу є до п'яти років тюрми.

Крім того, на Київщині горе-батьки покинули власне немовля прямісінько на вулиці. Одразу після пологів, які відбулися вдома, вони поклали дитину у сумку та буквально викинули її.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама