На Житомирщині вірянка УПЦ МП зіпсувала пам'ятний знак дітям, які загинули від рук окупантів

У Житомирській області прихильниця УПЦ МП зіпсувала банер, присвячений пам'яті загиблих дітей від рук російських окупантів. Інцидент стався у населеному пункті Попільня.

Про це повідомляє територіальна оборона Попільнянської громади.

Жінка зіпсувала банер, який активісти вивісили на огорожі Свято-Миколаївського храму Української православної церкви московського патріархату. Пам'ятний знак був присвячений пам'яті загиблих дітей від рук російських окупантів.

"А далі трапилася неординарна подія. До банера прийшла жінка поважного віку. Вона почала вигукувати антиукраїнські гасла, вирізала з банера слово "російські", забрала писанки й сказала, що цьому не місце біля російської церкви. Ця жінка являється парафіянкою московського попа Петра Лисоса, який і нарадив їй зробити таке, що в нормальної людини в голові не вкладається. І направив спостерігати за цим своїх підданих московських попів", — розповіли у теробороні громади.

Нагадаємо, 21 квітня у Києво-Печерській лаврі представники Української православної церкви московського патріархату показово проводили причастя для вірян через ґрати брами. Вони знімали дійство на відео, щоб імітувати гоніння церкви.

Відомо, що біля корпусу №37 Києво-Печерської лаври стався конфлікт між представниками Національного заповідника та священнослужителем Московського патріархату. Представникам правоохоронних органів також ледь не дісталось від агресивного попа.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими
Суспільство, 23.04.2023 12:28