Російські окупанти майже тиждень атакували Україну лише дронами та зенітними С-300. Це доказ виснаження запасів або підготовки до масштабної атаки на енергосистему України з початком опалювального сезону.
Про це повідомили аналітики видання ZDF. Вони наголосили, що все більше інформації з'являється про північнокорейських солдатів, які проходять підготовку в Росії та готуються до виконання бойових завдань. Оцінки їхньої кількості коливаються від 3 000 до 11 000, а також майбутніх завдань, які можуть включати безпеку кордонів і навіть бойові завдання.
"Який би сценарій не відбувався, як тільки північнокорейські регулярні війська з'являються у значній кількості у війні, скринька Пандори відкриється", — йдеться у статті.
Окрім того, аналітики зазначили, що понад тиждень Росія атакувала Україну лише безпілотниками-камікадзе та зрідка деякими зенітними ракетами С-300, які працювали в режимі "земля-земля". При цьому не випустили жодної крилатої ракети чи балістичної.
"Одне з можливих пояснень полягає в тому, що Росія обмежує виробництво крилатих ракет і балістичних ракет, а наявні запаси виснажуються. Інша можливість полягає в тому, що Росія накопичує таку зброю для більшого, концентрованого удару по Україні, ймовірно, націленому на енергетичну інфраструктуру країни. З початком опалювального сезону такий удар стає все зручнішим з російського погляду", — акцентували автори аналітичного матеріалу.
Вони також зауважили, що президент України Володимир Зеленський 16 жовтня представив у Верховній Раді свій План перемоги. Він складається з п'яти пунктів і трьох секретних додатків, пов'язує перемогу з постійними всеосяжними зобов'язаннями Заходу перед Україною, включаючи запрошення до НАТО та розгортання західних військ в Україні. Натомість Київ пропонує зробити значний внесок у європейську безпеку після війни, спираючись на свій великий бойовий досвід і багаті природні ресурси.
Нагадаємо, журналісти агенції BFM TV поінформували, що Україна може незабаром отримати ще 12 самохідних артилерійських установок Caesar. Це відбудеться завдяки відсоткам від заморожених активів Російської Федерації.