У Києві двоє чоловіків обікрали і спалили авто: скільки їм світить (фото)
Фото: Національна поліція України

У Києві двоє чоловіків обікрали і спалили авто: скільки їм "світить" (фото)

У Києві скерували до суду обвинувальні акти щодо двох чоловіків, яких обвинувачують у крадіжці з автомобіля BMW та його підпалі. За даними слідства, фігуранти викрали із салону акумулятор та інструменти, а потім підпалили авто, щоб приховати сліди злочину.

Про це повідомила поліція Києва.

Інцидент стався у квітні у Дніпровському районі столиці. До поліції надійшло повідомлення про пожежу автомобіля на вулиці Пластовій. Правоохоронці встановили та затримали двох підозрюваних — чоловіків віком 34 та 20 років.

За версією слідства, вони побачили припаркований BMW, зламали замок дверей і викрали з автомобіля акумулятор та інструменти. Після цього, як стверджують правоохоронці, чоловіки підпалили машину за допомогою ганчірки й утекли з місця події.

"Слідчі повідомили фігурантам про підозру за ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна) та ч. 4 ст. 185 (крадіжка вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. Крім того, під час санкціонованого обшуку за місцем проживання одного з фігурантів правоохоронці виявили 137 патронів до автомата", — повідомили правоохоронці.

Вилучене скерували на експертизу, а чоловіку додатково повідомили про підозру за ч. 1 ст. 263 КК України — зберігання бойових припасів без передбаченого законом дозволу.

Після завершення досудового розслідування обвинувальні акти передали до суду. Обвинуваченим загрожує до 10 років позбавлення волі. Винуватість чоловіків має встановити суд.

Нагадаємо, нещодавно в столиці правоохоронці затримали зловмисника, який безпідставно пошкоджував транспортні засоби громадян на одній із вулиць міста. Нетверезий порушник за допомогою металевого предмета встиг понівечити майно кількох автовласників, перш ніж його зупинили оперативні підрозділи.

Нагадаємо, раніше у центрі Києва 61-річний місцевий житель пошкодив обладнання кав’ярні та травмував працівницю закладу. Йому повідомили про підозру.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X TrueUA - YouTube
Завантажити ще
Реклама