1 223 день війни
Особовий склад
1 020 010
Танки
10 980
Артилерія
29 718
Літаки
420
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 190
Крилаті ракети
3 436
Гелікоптери
340
БпЛА
42 796
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Обмін старих лампочок на LED: в уряді анонсували важливі зміни
Фото: Facebook Ольги Стефанішиної

Обмін старих лампочок на LED: в уряді анонсували важливі зміни

16:55 - 08.04.2023

В Україні з травня обміняти лампи розжарювання на LED-лампи можна буде лише в обласних центрах. Там зберігається найбільший попит.

Про це віце-прем'єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина написала у Facebook.

Для попереднього замовлення ламп необхідно зробити заявку у застосунку "Дія". 

"З 1 травня обміняти лампи розжарювання на LED можна буде лише в обласних центрах країни, де зберігається найбільший попит", — наголошується у повідомленні.

Для обміну потрібно буде мати паспорт, ідентифікаційний код та самі лампи.

"Обміняти можна до п'яти ламп з будь-яким цоколем на таку ж кількість LED-ламп", — нагадується у повідомленні.

Наразі вже близько 3,5 млн українців обміняли старі лампи розжарювання на нові світлодіодні.

Нагадаємо, з 1 січня у рамках Державної програми із безплатної заміни населенню застарілих ламп розжарювання на нові світлодіодні, одна особа зможе обміняти п'ять лампочок.

Також у зв'язку із повномасштабною війною в Україні значно побільшало осіб, які отримали статус переселенця. Влада почала здійснювати вибіркові перевірки таких осіб за місцем проживання, щоб виявити, чи дійсно особи, які отримують допомогу від держави, проживають за вказаною адресою. 

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама