В Україні запустили новий важливий сервіс для пенсіонерів. Він містить інформацію про терміни проходження ідентифікації громадян.
Про це повідомляє прес-служба Пенсійного фонду України.
Новим сервісом "Моя ідентифікація" можуть скористатися користувачі, які мають статус "пенсіонер". Так, на вебпорталі електронних послуг ПФУ в особистому кабінеті у цьому розділі зазначається:
Новий сервіс дозволяє швидко та просто переконатися, що ідентифікація особи проведена. А це своєю чергою, є підставою для продовження виплат.
Для того, щоб скористатись сервісом, потрібно зробити кілька кроків:
"Якщо ви пенсіонер, але у вашому особистому кабінеті сервіс не відображається, оновіть сторінку, натиснувши клавішу F5", — зауважили в ПФУ.
Важливо пам'ятати, що, якщо пенсіонер не потребує ідентифікації або жодного разу її не проходив, поля "дата" та "джерело" сервісу “Моя ідентифікація” будуть пусті.
Нагадаємо, деякі українці можуть претендувати на пенсію не лише у рідній країні, а й в Польщі. Проте виплати доступні лише за умови виконання певних вимог.