У ніч на 9 березня російські терористи завдали чергового масованого удару по різних областях України. Вони випустили понад 80 ракет, зокрема, вперше одразу шість "Кинджалів".
На озброєння російської армії Х-47 поставили у 2017 році для проведення випробувань в умовах бойового чергування. Першою війною, протягом якої агресор використовує це озброєння у бойових умовах, стала російсько-українська.
Завдяки гіперзвуковій швидкості ракети Х-47 вважаються невразливими для української ППО. Установки третього покоління Patriot — PAC 3 — здатні знищувати "Кинджали". Зараз українські військові проходять навчання, щоб опанувати це озброєння.
Нічна масована атака: що відомо
У ніч на 9 березня Росія атакувала Україну ракетами та дронами. Вибухи вночі лунали у Дніпрі, Рівненській, Кіровоградській, Волинській областях, на Тернопільщині та Франківщині. Тим часом у Сумах та на Київщині працювала ППО.
У Києві вранці вибухи пролунали у Голосіївському та Святошинському районах. У Голосіївському районі було влучання в об'єкт інфраструктури, у Святошинському — двох із трьох постраждалих госпіталізували, горіли автівки. Удар по столиці було здійснено "Кинджалом".
Рашисти вдарили близько 15 разів по Харкову й області: під прицілом були об‘єкти критичної інфраструктури. На Одещині внаслідок масованого ракетного удару є влучання в об’єкт енергетичної інфраструктури області, а також пошкоджені житлові будинки.
Житомир рашисти атакували дронами, у місті серйозні проблеми з водо- та електропостачанням.
"Укрзалізниця" попередила про затримку 15 поїздів через масований ракетний удар. Водночас київська кільцева електричка продовжує курсувати чітко за графіком.
Також у Києві, Київській області на Дніпропетровщині та Одещині ввели екстрені відключення світла.
Російські окупанти вночі 9 березня випустили ракету по Львівській області. Удар прийшовся на Золочівський район
Нагадаємо, що внаслідок рашистських ракетних обстрілів відключилась остання лінія зв’язку окупованої Запорізької АЕС з українською енергосистемою. В "Енергоатомі" повідомили, що у разі неможливості поновлення зовнішнього живлення станції протягом цього часу може статись аварія з радіаційними наслідками для всього світу. Вдень 9 березня живлення вдалося відновити.
Підписуйтеся на нас в Telegram , щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими