Фото: росЗМІ

Росіяни через шалені втрати розгортають додаткові морги на Луганщині, — Нацспротив

Російські загарбники через великі втрати змушені розгортати додаткові морги на території тимчасово окупованої Луганщини. Це напряму пов'язано з активними наступальними операціями ворога.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

У Спротиві зазначили, що додаткові місця зберігання трупів людей, які "досягли цілей "СВО", розгортають переважно на ТОТ Луганщини, зокрема у приміщеннях які не передбачені для цього. За даними ЦНС, туди звозять навіть тіла з півночі Харківщини, аби не "травмувати" мешканців Бєлгорода.

"Це є красномовним підсумком правління міжнародного злочинця Володимира Путіна, коли Росія експортує солдат в ніш країні й імпортує назад їх тіла в режимі нон-стоп", — додали у Центрі національного спротиву.

За даними Головного управління розвідки, російським солдатам командири погрожують розстрілом за відмову йти у наступ на Харківському напрямку. Також у випадку спроб дезертирства їх вб'ють загороджувальні загони на території Російської Федерації.

Нагадаємо, аналітики Інституту вивчення війни повідомляли, що темп російських наступальних операцій на півночі Харківської області, зважаючи на все, за останні 24 години сповільнився, а характер російської наступальної активності в цьому районі відповідає попереднім оцінкам, згідно з якими російські сили віддають пріоритет створенню "буферної зони" на території Харківської області шляхом глибшого проникнення на територію цього регіону.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Війна, 15.05.2024 08:57