Окупанти вдарили по АЗС у Сумах: є постраждалі
Фото: Сумська ОВА

Окупанти вдарили по АЗС у Сумах: є постраждалі

У середу, 24 червня, російські загарбники завдали удару по околицях міста Суми. Ворог поцілив по автозаправній станції.

Про це повідомив начальник Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров. За його словами, ворог системно б’є по АЗС області.

Внаслідок сьогоднішнього удару постраждали троє цивільних, які перебували на території. Медики їх обстежують та надають необхідну допомогу.

"За попередньою інформацією, ушкодження не важкі", — уточнив посадовець.

Також пошкоджені автомобілі. Наслідки атаки уточнюються.

Нагадаємо, вночі 24 червня російські окупанти завдали ударів по Харківщині та Полтавщині. Постраждали місцеві мешканці.

23 червня ворог ударив по цивільній інфраструктурі Кривого Рогу балістичною ракетою "Іскандер-М" із касетними боєприпасами. Рашисти обірвали життя двох чоловіків 25 та 34 років та 54-річної жінки. 

До того ж російські окупаційні війська ввечері 22 червня завдали чергового авіаційного удару по місту Суми, спричинивши руйнування та поранення серед цивільного населення. Внаслідок ворожого обстрілу зафіксовано влучання на кількох міських локаціях, де негайно розпочали роботу екстрені служби.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X TrueUA - YouTube
Завантажити ще
Реклама