
Російські окупаційні війська ввечері 22 червня завдали чергового авіаційного удару по місту Суми, спричинивши руйнування та поранення серед цивільного населення. Внаслідок ворожого обстрілу зафіксовано влучання на кількох міських локаціях, де негайно розпочали роботу екстрені служби.
Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій України.
Як уточнили надзвичайники, ввечері 22 червня Росія вкотре обстріляла місто. Авіаційний удар загарбників прийшов по цивільній інфраструктурі, влучання зафіксовано на трьох локаціях. Через атаку троє людей отримали поранення різного ступеня важкості. На одній із постраждалих локацій загорівся тролейбус, який зазнав суттєвих пошкоджень.
На місця подій оперативно прибули профільні підрозділи рятувальників, які розпочали ліквідацію наслідків російського обстрілу. Фахівці ДСНС ліквідували всі осередки загоряння. Жителям міста надається необхідна медична та психологічна допомога.
Нагадаємо, що 19 червня російські загарбники завдали ударів по Сумщині. Обстріл відбувся у Тростянці. Внаслідок удару російським БпЛА по підприємству двоє людей отримали поранення. На місці влучання виникнули пожежі.