Фото: Вікіпедія

Парламент підтримав звільнення Умєрова з посади голови Фонду держмайна

У вівторок, 5 вересня, парламент підтримав звільнення з посади голови Фонду державного майна Рустема Умєрова.

Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк.

"За" проголосували 302 народних депутати.

"Чекаємо сьогодні на внесення пропозиції від президента призначити його Міністра оборони України, а завтра голосування", — йдеться у повідомлені.

Що відомо про Рустема Умєрова

Рустем Енверович Умєров народився в 1982 році в Самарканді Узбецької РСР, в сім’ї вихідців з Алушти (Крим, Україна). Етнічний кримський татарин і мусульманин. Закінчив Кримську гімназію-інтернат для обдарованих дітей Міністерства освіти і науки Автономної Республіки Крим. Стипендіат за Програмою обміну майбутніх лідерів (FLEX), США. Має диплом бакалавра за спеціальністю "Економіка". Здобув диплом магістра за спеціальністю "Фінанси" у Національній академії управління. Рустем Умєров одружений та виховує трьох дітей.

Рустем Умєров

Фото: "Українська правда"

Рустем Умєров розпочав свою кар’єру в компанії lifecell, обіймаючи різні керівні посади з 2004 по 2010 роки. Керував напрямками юридичної підтримки та логістики. Паралельно почав в цей час займатись інвестиційною діяльністю. У 2013 році разом із братом Асланом Омєр Киримли заснували інвестиційну компанію ASTEM і благодійний фонд ASTEM Foundation Компанія ASTEM управляє інвестиціями у сферах комунікацій, інформаційних технологій та інфраструктури. У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії "Голос" номером 18 у списку як безпартійний. Член однойменної фракції.

Рустем Умєров очолює Фонд державного майна України з 7 вересня 2022 року.

Нагадаємо, 4 вересня Рустем Умєров подав до Ради заяву про відставку. Він може очолити Міністерство оборони замість Олексія Резнікова.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими 

Політика, 05.09.2023 14:50