1 133 день війни
Особовий склад
916 770
Танки
10 505
Артилерія
25 552
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 123
Крилаті ракети
3 123
Гелікоптери
335
БпЛА
31 462
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,57
41,33
45,35
45,1
Партизани: Окупанти запанікували і перекидають ППО з Криму на Херсонщину
Фото: росЗМІ

Партизани: Окупанти запанікували і перекидають ППО з Криму на Херсонщину

Агенти "Атеш" повідомляють про зростання паніки серед російських військових на Херсонському напрямку. Після серйозних втрат на лінії бойового зіткнення командування вживає термінових заходів щодо посилення оборони — зокрема шляхом перекидання техніки з Криму.

Про це йдеться у зведенні партизанів.

За даними джерел руху "Атеш", до регіону активно доставляються комплекси радіоелектронної боротьби, включно зі системою "Поле-21", призначену для придушення зв'язку та протидії українським БпЛА, артилерії та авіації. Також фіксується зростання кількості розрахунків ППО, особливо поблизу стратегічних напрямів. 

"Цей поспіх викликаний не лише втратами техніки, а й високою смертністю серед російських солдатів. Істотну роль у цьому відіграють точні координати, які українські сили набувають від партизанів та місцевих жителів", — пише рух "Атеш".

Партизани наголосили, що завдяки сміливості місцевих жителів вдається завдавати точних ударів по ворожих складах, техніці та пунктах управління.

Раніше агенти руху "Атеш" повідомляли про повний занепад суднобудівної галузі Севастополя. Підприємства у Криму, які раніше працювали на потреби російського флоту, перетворилися на склади та ремонтні майданчики.

Нагадаємо, нещодавно в окупованому Криму бійці Головного управління розвідки Міністерства оборони України масштабно атакували об'єкти російських загарбників. Так, були уражені вертоліт, корабель "Федор Урюпин" та понад десять радіолокаційних станцій.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама