Переховувався у лісі: мешканця Закарпаття підозрюють у жорсткому побитті людини
Фото: Національна поліція Україна

Переховувався у лісі: мешканця Закарпаття підозрюють у жорсткому побитті людини

У Львові затримали 28-річного мешканця Закарпаття, якого підозрюють у завданні тяжких тілесних ушкоджень 54-річному чоловіку. За даними поліції, він кілька разів вдарив потерпілого по голові металевою трубою.

Як повідомляє прес-служба Національної поліції України, подія сталась 26 серпня у селі Хлівчани Шептицького району Львівської області.

Правоохоронці встановили, що між 54-річним мешканцем міста Шептицький виник конфлікт з невідомим чоловіком, який завдав йому кількох ударів металевою трубою по голові. Надалі медики діагностували у потерпілого тяжкі тілесні ушкодження, зокрема перелом кісток черепа та забій головного мозку — зараз він перебуває у реанімації. 

Нападник

Підозрюваний з місця події втік. До розкриття злочину правоохоронці залучили кінологів. Правоохоронці з'ясували, що якийсь час утікач переховувався у лісовому масиві, після чого поїхав у Львів, де 27 серпня був затриманий.

"Особу затриманого встановлено — ним виявився 28-річний мешканець Закарпаття. Слідчі повідомили йому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України", — наголосили у поліції.

За цей злочин йому загрожує від п'яти до восьми років в'язниці. Наразі досудове розслідування триває, а згодом суд обере затриманому запобіжний захід.

Нагадаємо, у Хмельницькій області оголосили підозру 46-річному священнику, який до смерті забив чоловіка. Йому загрожує 10 років тюрми.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама