Підтримати проект
Перший гібридний позашляховик Honda - 2020 CR-V з'явиться в 2020 році
Технології, 19.09.2019 10:27

Японський бренд все ж веде розробку позашляховика для американського ринку, основою машини стане вже відома CR-V, повідомляє офіційний сайт Honda.

Приріст продуктивності очікується невеликий - 212 л\с у гібрида проти 190 у бензинового побратима. Однак основна фішка 2020 CR-V - далеко не в цьому.

У порівнянні зі звичайною версією Honda економічність гібрида в міському середовищі складе близько 50%. І це зважаючи на те, що офіційних даних поки немає.

Унікальна двомоторна технологія дозволить перекидати привід електродвигуна на задні колеса, що дуже позитивно позначиться на тязі. Що також цікаво - їздити на CR-V можна буде і в повністю електричному режимі, проте поки невідомо, наскільки вистачить акумуляторів.

У будь-яку комплектацію також увійде Honda Sensing. Це система, схожа з автопілотом Tesla; вона також здатна гальмувати при екстрених обставинах (включаючи виявлення пішохода), допомога в виїзді на смугу та утриманні дороги, а також адаптивний круїз контроль. В опціях буде доступна видимість сліпих зон.

Дата появи новинки на масовому ринку поки вкрай зразкова - на початку 2020 року. Ціна також поки не відома. 

Технології, 19.09.2019 10:27