
У російському місті Сизрань Самарської області вранці 21 травня сталася пожежа на нафтопереробному заводі після атаки безпілотників.
Про це повідомляють російські Telegram-канали та місцеві жителі, які публікують відео масштабного займання.
Губернатор Самарської області В’ячеслав Федорищев підтвердив атаку дронів на регіон. За його словами, внаслідок удару загинули двоє людей, ще кілька осіб дістали поранення. Водночас він не уточнив, який саме об’єкт був уражений.
Попри відсутність офіційного підтвердження від російської влади, у соцмережах з’явилися відео та фото сильної пожежі, яку пов’язують саме із Сизранським нафтопереробним заводом. Очевидці повідомляють про густий дим та вибухи в районі підприємства. Офіційної інформації про масштаби пошкоджень наразі немає.
Зазначимо, що Сизранський НПЗ є одним із ключових нафтопереробних підприємств Самарської області та входить до структури російської нафтової компанії "Роснефть". Після початку повномасштабної війни російські нафтопереробні заводи регулярно стають цілями атак безпілотників.
Українська сторона традиційно офіційно поки не коментує подібні інциденти на території Росії.
Нагадаємо, вранці 19 травня дрони атакували російський Ярославль. Під удар потрапив один із найбільших нафтопереробних заводів Росії.
Додамо, раніше українські захисники завдали серії точних ударів по важливих об'єктах агресора безпосередньо у Росії, уразивши нафтопереробний та газопереробний заводи.