Південна Корея планує посилити свій ракетний арсенал за допомогою США

02 ВЕРЕСНЯ 2017 14:26

Президенти Південної Кореї і США МУН Чже Ін та Дональд ТРАМП домовилися послабити чинні обмеження щодо дальності польоту та ваги заряду південнокорейських ракет. Про це повідомляє TrueUA з посиланням на DW.

Південна Корея активніше розвиватиме свою ракетну програму на тлі активізації ракетних випробувань КНДР. Згоди щодо цього дійшли президент Південної Кореї МУН Чже Ін та президентом США Дональд ТРАМП під час телефонної розмови у п'ятницю, 1 вересня. Лідери двох країн домовилися про послаблення чинних обмежень щодо ракетного арсеналу Південної Кореї.

Досі дальність дії південнокорейських ракет, згідно з домовленістю зі США, могла становити максимум 800 кілометрів, а вага боєголовки - 500 кілограмів. Тепер максимальна вага боєголовки південнокорейських ракет має бути збільшена вдвічі - до однієї тонни. МУН і ТРАМП поділяють позицію, що посилення обороноздатності Південної Кореї є необхідним задля протидії «провокаціям і погрозам» з боку Північної Кореї.

Нині на території Південної Кореї розташовані 28,5 тисячі американських військових задля стримування можливої агресії з півночі. Окрім того, Сеул користується «ядерною парасолькою» США.

Світ, 02.09.2017 14:26