1 078 день війни
Особовий склад
844 070
Танки
9 947
Артилерія
22 707
Літаки
369
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 053
Крилаті ракети
3 054
Гелікоптери
331
БпЛА
24 102
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,82
41,6
43,51
43,4
Повітряна тривога стрімко ширилася Україною: військові повідомляли про небезпеку
Фото: pixabay.com

Повітряна тривога стрімко ширилася Україною: військові повідомляли про небезпеку

У неділю вранці, 2 лютого, у низці українських областей оголошували повітряну тривогу. Існувала загроза удару балістикою.

Про це у Telegram-каналі повідомляли Повітряні сили Збройних сил України. 

"Загроза застосування балістичного озброєння з північного сходу, в областях де оголошено повітряну тривогу!" — йшлося у повідомленні військових.

Мапа повітряних тривог станом на 09:30 мала такий вигляд:

У неділю вранці, 2 лютого, у низці українських областей оголошено повітряну тривогу

Оновлено. Вже о 09:40 пішли відбої по областях. Повідомлень про "прильоти" не надходило.

Обстріл Полтави 1 лютого

У суботу вранці, 1 лютого, російська армія атакувала Полтаву. Одна з ракет влучила у житловий багатоповерховий будинок. Внаслідок удару частина будинку зруйнована, а низка його мешканців опинилася під завалами.

З 2 по 4 лютого у Полтавській області оголошено триденну жалобу за загиблими внаслідок ворожої атаки. В ОВА зазначили, що у ці дні буде приспущено прапор України з чорною стрічкою на будівлях органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій.

Згідно з останніми даними, у Полтаві кількість загиблих внаслідок ранкового ракетного удару 1 лютого зросла до 12 людей. Операція рятувальників продовжується. 

Нагадаємо, також у Полтаві через російський ракетний удар без опалення лишилися дитячий садок та декілька житлових будинків. Причиною став порив на мережі у зруйнованому під’їзді багатоповерхівки.

Раніше повідомлялось, що у ніч на 2 лютого російська армія атакувала ударним безпілотником Садівську громаду поблизу Сум. Внаслідок ворожих дій пошкоджено цивільні будівлі.

Також у ніч на неділю, 2 лютого, російські загарбники здійснили атаку ударними безпілотниками по Харкову. Внаслідок ворожого удару виникла масштабна пожежа на території цивільного підприємства.

Варто зазначити, що у неділю зранку, 2 лютого, російські війська вкрили вогнем Дніпровський район Херсона. Внаслідок ворожого удару загинула жінка.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама