Фото ілюстративне. Джерело: Офіс генерального прокурора

Прокурори відстояли у суді довічне ув’язнення прикарпатцю, який зґвалтував і вбив 9-річну дитину

У червні 2023 року чоловік жорстоко познущався з дівчинки та вбив її. Того дня вона вийшла з дому до сестри, а за нею попрямував 34-річний родич, який гостював у її батька. Дорогою він заманив дитину у заліснену ділянку неподалік річки, а там змусив її роздягнутися, побив, зґвалтував і задушив.

Про це повідомив Офіс генерального прокурора України.

"За принципової позиції ювенальних прокурорів Івано-Франківської обласної прокуратури суд визнав винним мешканця Косівського району у зґвалтуванні та вбивстві 9-річної дитини. Його засуджено до довічного позбавлення волі", — йдеться в повідомленні.

Під судового розгляду прокурор надав неспростовні докази на підтвердження вини обвинуваченого й орієнтував суд на призначення йому найсуворішого покарання.

Доведено, що чоловік у червні 2023 року жорстоко познущався з малолітньої дівчинки та позбавив її життя. Того дня дитина вийшла з дому до сестри, а слідом за нею попрямував 34-річний родич, який гостював у її батька. Дорогою чоловік, користуючись тим, що вона його добре знає та довіряє, запропонував скоротити шлях. Він заманив дитину у заліснену ділянку неподалік річки, а там змусив її роздягнутися, побив, зґвалтував і задушив.

"Уже ввечері правоохоронці виявили тіло дитини, а через декілька годин  встановили та затримали підозрюваного. На вирок чоловік очікував під вартою", — підсумували в повідомленні.

Інфографіка: Офіс генерального прокурора України

Інфографіка: Офіс генерального прокурора України

Нагадаємо, що влітку минулого року в Польщі судили подружжя з України. Чоловіка та дружину підозрювали в катуванні та зґвалтуванні власного сина, якому на момент інциденту не було і трьох років.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Події, 29.05.2024 16:59