Підтримати проект
Фото: скріншот з відео
Путін може не приїхати в Крим на роковини анексії: чого боїться диктатор
18 БЕРЕЗНЯ 2023 10:52
Мирослав Новосад
Редактор стрічки новин

18 березня — роковини незаконної анексії українського Криму російськими окупантами. Президент РФ Володимир Путін, який маніакально переймається за своє здоров'я та безпеку, може відмовитися від поїздки на півострів через періодичну "бавовну".

Про це розповів голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Цьогоріч Росія відмовилася від ідеї масштабного святкування анексії Криму. Але на приїзд Путіна все ж чекали.

"Пам'ятаємо величезний стіл, за який він сідав під час перемовин зі своїми візаві. Він не соромився цього. Або було твердження про те, що він, починаючи з часів ковіду, а потім з повномасштабного вторгнення російських військ на територію материкової України — майже не покидає свій бункер. Він отримав прізвисько "бункерний дід". Тому відвідування Криму напередодні річниці тих подій 2014 року мені уявляється проблематичним для нього", — розповів Рефат Чубаров.

Диктатор може наважитися приїхати, але це вже свідчитиме про те, що для нього зараз спроба використати тему Криму задля якоїсь внутрішньої мобілізації суспільства є дуже важливою.

"Тому прогнозувати, чи відвідає він Крим — дуже важко. З одного боку, він дуже боїться за своє життя, і це йому говорить: "Ні, не треба". А з іншого боку, в нього дуже мало залишається важелів, щоб далі маніпулювати російським суспільством. І в цьому розумінні Крим йому ще потрібен", — вважає Рефат Чубаров.

Нагадаємо, російські загарбники не будуть проводити концерт на московському стадіоні "Лужники" з нагоди окупації Кримського півострова. Російський шабаш був запланований на 18 березня.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Політика, 18.03.2023 10:52