Рашисти вдарили по цивільному авто на Харківщині: є загиблий (фото)
Фото: Прокуратура України

Рашисти вдарили по цивільному авто на Харківщині: є загиблий (фото)

У вівторок, 14 липня, російські окупанти вдарили по цивільному авто на Харківщині. Загинув чоловік.

Про це повідомила Харківська обласна прокуратура. За даними слідства, обстріл стався на автодорозі Золочів — Максимівка поблизу села Березівка Богодухівського району.

Зокрема, російський БпЛА, попередньо типу "Молнія", влучив у цивільний автомобіль Peugeot. Внаслідок влучання загинув 61-річний водій.

"За процесуального керівництва Богодухівської окружної прокуратури Харківської області розпочато досудове розслідування за фактом вчинення воєнного злочину, що спричинив загибель людини (ч. 2 ст. 438 КК України)", — додали у прокуратурі.

Обстріл Харківщини

Як відомо, Росія продовжує атакувати цивільне судноплавство в Чорному морі. У вівторок, 14 липня, під удар потрапили два торговельні судна, які рухалися морським коридором під прапорами Танзанії та Ліберії.

Також 14 липня російські війська завдали ракетного удару по передмістю Одеси. Внаслідок атаки пошкоджено житловий сектор.

Нагадаємо, у ніч на 14 липня російські війська здійснили чергову масовану атаку по території України, випустивши десятки ударних безпілотних апаратів та ракет різних модифікацій. Внаслідок ворожих ударів постраждали цивільні громадяни у кількох регіонах, а також зафіксовано масштабні руйнування житлового сектору та об'єктів критичної інфраструктури.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X TrueUA - YouTube
Завантажити ще
Реклама