
У п'ятницю, 29 серпня, російські загарбники завдали ударів по виробництву компанії PepsiCo Ukraine у Миколаївській області.
Про це повідомила пресслужба компанії. Зазначається, що постраждалих внаслідок обстрілу немає.
"Безпека наших співробітників — наш головний пріоритет, і ми підтверджуємо, що постраждалих немає", — йдеться у повідомленні.
Наразі компанія оцінює повний масштаб наслідків та вживає заходів для відновлення постачання продукції.
Зауважимо, останнім часом Росія систематично завдає ударів по українському бізнесу. Так, 27 серпня внаслідок масованої атаки Росії проти України було зруйновано склад Roshen у Чубинському на Київщині. На об’єкті зберігалася готова кондитерська продукція, яка надалі постачалася до торговельних мереж та партнерів.
Також, нещодавно унаслідок російської атаки було повністю знищено складський комплекс українського виробника морозива та заморожених продуктів "Ласунка". Через це найближчим часом продукція компанії може тимчасово зникнути з полиць магазинів.
Нагадаємо, 30 серпня компанія "Чиста вода" оголосила про тимчасову зупинку виробництва та доставлення питної води. Її виробничі приміщення розташовані в селі Мила Бучанського району Київської області, куди вдарила Росія 28 серпня.