
Вночі 22 січня російські загарбники вкотре атакували Дніпропетровщину безпілотниками. Постраждали місцеві мешканці.
Про це повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій. За даними рятувальників, у Васильківській громаді Синельниківського району постраждала 82-річна жінка.
До того ж там через ворожі удари пошкоджені житлова забудова, офісна будівля та газогін. Виникли пожежі, які ліквідували вогнеборці.
Водночас у Кривому Розі внаслідок російського удару травмувалася 70-річна жінка, а також зайнявся приватний житловий будинок.
"У Павлограді ворожі БпЛА пошкодили приватні будинки та авто. Також під обстрілом були місто Нікополь і Покровська громада. Минулося без жертв", — додали у ДСНС.
Нагадаємо, ввечері 21 січня російські окупаційні війська здійснили атаку безпілотниками на Запоріжжя. Ворог завдав серії ударів, що призвели до руйнувань та поранень серед цивільного населення.
Також 21 січня війська країни-агресорки завдали ударів по Краматорську Донецької області. Внаслідок атаки постраждала місцева мешканка, також відомо про одну жертву.