У п'ятницю ввечері, 4 липня, російська армія атакувала "шахедами" Кривий Ріг. У місті прогримів вибух.
Про це у Telegram-каналі повідомив голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.
"Кривий Ріг. "Шахедна" атака. Вибух.Нічого не знімаємо та не викладаємо в інтернет", — йдеться у повідомленні.
Посадовець також попередив жителів міста, що ще два "шахеди" кружляють над містом.
Варто зауважити, що російські загарбники змінюють тактику масованих і тривалих обстрілів України. Це ускладнює роботу рятувальникам, які ліквідовують наслідки цих атак. Речниця ДСНС Світлана Водолага уточнила, що це довготривалі атаки — спочатку дронами, потім ракетами, потім знову дронами.
Нагадаємо, у ніч 4 липня російські окупанти атакували Україну 11 ракетами різних типів та 539 ударними дронами типу "Шахед" й безпілотниками-імітаторами. Основним напрямком удару був Київ.
Додамо, внаслідок масованої атаки росіян 4 липня було пошкоджене польське консульство у Києві. Обійшлося без постраждалих.
За даними СБУ, 4 липня рашисти били по столиці безпілотниками, які містять компоненти китайського виробництва.