1 141 день війни
Особовий склад
927 580
Танки
10 576
Артилерія
25 912
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 127
Крилаті ракети
3 123
Гелікоптери
335
БпЛА
31 973
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
Рашисти атакують балістикою та шахедами: оголошено повітряну тривогу
Фото ілюстративне зі соцмереж

Рашисти атакують балістикою та "шахедами": оголошено повітряну тривогу

У п’ятницю, 13 грудня, російські загарбники знову взялися за повітряні атаки на більшості території України. Оголошено тривогу через небезпеку ударів балістичними ракетами та безпілотниками.

Про це повідомила прес-служба Повітряних сил Збройних сил України. Українські військові наголосили на різних рівнях загроз у регіонах України.

Вибухи прозвучали в передмісті Харкова. Це підтвердили міський голова Ігор Терехов і начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Моніторингові Telegram-канали пишуть про декілька можливих хвиль запусків ракет, а також про превентивність повітряних тривог на території України.

Є попередня інформація, що відбулися пуски ворожих "Калібрів" з акваторії. Чорного моря.

Мапа повітряних тривог на території всієї України станом на 07:17 має такий вигляд:

Мапа повітряних тривог 13 грудня

Уночі повідомляли, що на аеродромі "Оленья" в Мурманській області Росії злетіли Ту-95МС. Ці стратегічні бомбардувальники є носіями крилатих ракет Х-101/555.

Нагадаємо, що ввечері 12 грудня російські загарбники розпочали масовану атаку України ударними безпілотниками типу "Шахед". Під особливим прицілом перебуває столиця — там зафіксовано падіння уламків в Печерському районі.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама