У п’ятницю, 25 квітня, російські окупанти завдали удару авіаційною бомбою по житловому будинку в селищі Ярова на Донеччині. Внаслідок обстрілу загинули двоє людей.
Про це повідомила прес-служба Донецької обласної прокуратури.
"Ворог скинув авіабомбу на житловий будинок в Лиманській громаді — загинули батько і син", — йдеться в повідомленні.
У прокуратурі зазначили, що о 05:10 ворожі війська завдали двох авіаційних ударів по селищу Ярова Лиманської громади Донецької області.
"Внаслідок прямого влучання у житловий будинок за місцем мешкання отримали тілесні ушкодження, несумісні з життям, 61-річний чоловік і його 88-річний батько", — додали прокурори.
Фахівці визначили, що російська армія скинула на населений пункт "ФАБ 250" з пристрою модульного планування та корекції.
"У селищі пошкоджено близько десяти житлових будинків, крамницю та господарчу споруду", — уточнили в Донецькій обласній прокуратурі.
За процесуального керівництва Слов’янської окружної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом воєнного злочину за відповідною статтею Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, що вчора президент України Володимир Зеленський розповідав, що під час масованого комбінованого обстрілу Києва загинули рідні брат і сестра.