1 218 день війни
Особовий склад
1 016 720
Танки
10 969
Артилерія
29 630
Літаки
416
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 188
Крилаті ракети
3 388
Гелікоптери
337
БпЛА
42 240
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Рашисти вбили людину у Покровську та поранили п'ятьох у Костянтинівці (фото)
Фото: Telegram-канал Вадима Філашкіна

Рашисти вбили людину у Покровську та поранили п'ятьох у Костянтинівці (фото)

Внаслідок російських ударів по Покровську та Костянтинівці Донецької області одна людина загинула, ще п'ятеро отримали поранення.

Про це у Telegram-каналі повідомив керівник Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін. За даними посадовця, у Покровську росіяни вбили чоловіка 1977 року народження, поранили двох людей. Також пошкоджено будинок.

У Костянтинівці, як повідомив Філашкін, три людини поранено, пошкоджено вісім приватних будинків, п'ять багатоповерхівок, крамницю, дві лінії електропередач і два газогони. Крім того, очільник ОВА нагадав, що вранці росіяни поранили у Костянтинівці ще п'ятьох людей.

"Кожен день росіяни вбивають цивільних. Залишатися на Донеччині небезпечно! Евакуюйтесь своєчасно!" — закликав жителів Донеччини Вадим Філашкін.

Внаслідок російських ударів по Покровську та Костянтинівці Донецької області одна людина загинула, ще п'ятеро отримали поранення
Внаслідок російських ударів по Покровську та Костянтинівці Донецької області одна людина загинула, ще п'ятеро отримали поранення

Нагадаємо, у ніч на 8 березня російські окупанти атакували Україну двома балістичними ракетами "Іскандер-М/KN-23" й однією крилатою ракетою "Іскандер-К", а також 145 ударними БпЛА типу Shahed і безпілотниками-імітаторами різних типів. Сили оборони збили крилату ракету та 79 ворожих дронів, 54 безпілотники-імітатори локаційно втрачені.

Варто зазначити, що у зв’язку з рашистським ударом по Добропіллю Донецької області, який спричини велику кількість жертв, у регіоні в суботу, 8 березня, оголошено День жалоби. Українців закликали вшанувати жертв російського обстрілу. 

За останніми даними, внаслідок обстрілу Добропілля загинули 11 людей. Ще 47 містян отримали поранення різного ступеня тяжкості. Серед них — п'ятеро дітей від 9 до 17 років.

Раніше колишній міністр оборони Великої Британії Бен Воллес заявив, що президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп посилає Володимиру Путіну неправильні меседжі стосовно закінчення війни в Україні. Вони не змусять кремлівського диктатора сісти за стіл переговорів.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама