1 132 день війни
Особовий склад
915 230
Танки
10 496
Артилерія
25 537
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 123
Крилаті ракети
3 121
Гелікоптери
335
БпЛА
31 416
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,57
41,33
45,35
45,1
Рашисти вигадали загибель десяти офіцерів НАТО у Дніпрі: Центр протидії дезінформації спростував фейки
Наслідки обстрілу Дніпра. Джерело: ДСНС

Рашисти вигадали "загибель десяти офіцерів НАТО" у Дніпрі: Центр протидії дезінформації спростував фейки

Російська пропаганда "знайшла виправдання" масованому удару по Дніпру у п’ятницю, 28 березня. Окупанти вигадали новий фейк про начебто "обстріл офіцерів НАТО".

Про це повідомив Центр протидії дезінформації (ЦПД) при Раді національної безпеки й оборони (РНБО), який і спростував цей фейк рашистської пропаганди.

"Ворожа пропаганда поширює брехню, ніби російська армія завдала удару по "місцю проживання іноземних найманців" у Дніпрі", — зауважили в ЦПД.

Там додали: також пропагандисти заявляють, що внаслідок обстрілу ресторану Bartolomeo начебто загинули "десять офіцерів НАТО".

"Насправді внаслідок масованої атаки російських ударних дронів у Дніпрі загинуло четверо цивільних людей, ще 21 особа постраждала", — розповіли в Центрі протидії дезінформації.

Там констатували, що в місті внаслідок обстрілу виникли численні пожежі, є значні руйнування житлових будинків і цивільної інфраструктури.

"Поширюючи подібні фейки, ворог намагається виправдати свій терористичний акт проти мирного населення. Росія систематично вдається до такої пропагандистської тактики, щоби зняти із себе відповідальність за злочини проти українців", — підсумували в Центрі протидії дезінформації.

Фейки російських пропагандистів

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський сьогодні акцентував, що Росія глузує з миротворчих зусиль світу — затягує війну та чинить цей терор, бо досі не відчуває реального тиску.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама